Warsztaty: „CYKL spotkań dla CIAŁA i dla CIEBIE”

Jest to holistyczny, efektywny w działaniu program pięciu, 3-godzinnych spotkań. To praca z ciałem oraz procesami: emocjonalnym, mentalnym i świadomością. Warsztat prowadzi 2 trenerów: jeden wspierający fizyczność, a drugi rozwijający siłę wewnętrzną. Dając sobie 15 godzin uwagi, doświadczasz skutecznych technik antystresowych oraz powracasz do nawyków zdrowego ruchu na co dzień. Z tego wszystkiego korzystać będziesz już zawsze!
Cykl integruje metodę CANTIENICA® z technikami WARSTWY®. Unikalne połączenie tych metod umożliwia sięgnięcie po rozwiązania dotychczas niedostępne. Otrzymasz nowe sposoby działania, poczujesz w sobie, że wszystko jest możliwe.

… CANTIENICA®
jest to pionierska metoda, wpisująca się w nurt nowej kultury fitnesu. Ćwiczyć właściwie, intensywnie, bez przeciążenia. I w uważności! To jest sztuka! Sztuka treningu i zdrowia. Zdrowie zaczyna się w miednicy, wieloaspektowo. Każde ćwiczenie wg metody Benity Cantieni, aktywuje w 100% mięśnie głębokie, zaczynając od wewnętrznej warstwy dna miednicy. CANTIENICA® to profilaktyka i terapia ruchem…a na początku był…chaos, dlatego zaczynamy od uporządkowania kośćca… Ustawienie miednicy aktywuje mięśnie dna miednicy, a następnie pozostałe mięśnie głębokie, sprzężając je w zdrowym naprężniu. Stąd bierze początek prosta postawa, zdrowy kregosłup i plecy bez bólu. Odciążone stawy i uwolnione od napięcia barki.
Metoda CANTIENICA® wyzwala i utrwala dobre nawyki w ciele. Sięga głęboko, do środka. Do najgłębiej położynych mięśni. Uczy korzystać z drzemiącej w nich siły w procesie doskonałego, bo fizjologiczego kształtowania ciała, siebie…

…a WARSTWY®
metoda Warstwy® jest zbiorem narzędzi i technik, które w niespotykany sposób pozwalają na dokonanie głębokich i szybkich zmian niekorzystnych wzorców myślowych i emocjonalnych. Praca przebiega na poziomie świadomości, fizyczności, emocji, intelektu, energii oraz relacji interpersonalnych. Proponowane narzędzia są dedykowane osobom chcącym się rozwijać lub szukającym sposobów budowania wewnętrznego spokoju i odporności.
Celem metody jest uzyskanie pełnego kontaktu ze sobą i z własnymi zasobami. Stanowi to bazę do właściwych wyborów i jest impulsem do działania. Pozwala na dostrzeganie i interpretowanie informacji, które dotąd nie były odczytywane. Informacje te tworzą kompletny obraz tego, co się dzieje w nas i wokół nas…a wszystko zaczyna się od usunięcia stresu. W miejsce stresu pojawia się sztuka bycia sobą, kochania, bliskości…i działania.

„Cykl spotkań dla Ciała i dla Ciebie”…to jak podróż w głąb Ziemi…do jądra…do siebie. CANTIENICA®-trening i WARSTWY®-warsztat, przeprowadzają przez kolejne obszary, aby dotrzeć do celu. Zaczynasz ćwiczyć, sięgając najgłębiej, i uruchamiasz potencjał swojego ciała w kierunku na zewnątrz, do świata, i dla siebie. Zmienia się kształt ciała, sprawność i sprężystość. Prostuje się postawa, pojawia się nowe postrzeganie siebie… Warsztat WARSTWY® rozpoczyna drogę od zrzucenia skorupy…stresu. By później poznawać kolejne obszary Twoich odczuć, emocji, nazywając i zmieniając to, co jest barierą w dotarciu w głąb….Rośniesz, nie tylko fizycznie, ale w środku. Stajesz się silny. W przestrzeni Twojego wnętrza spotykają się te dwie metody. Łączy je ten sam cel. Świadomość wolnego istnienia. Czy już czujesz, jak to działa?

TERMINY SPOTKAŃ ŚRODOWYCH, GODZINA 18.30 – 21.30:
I: 18 październik 2017 r.
II: 25 październik 2017 r.
III: 8 listopada 2017 r.
IV:15 listopada 2017 r.
V: 22 listopada 2017 r.

ZAPISY NA WARSZTAT:
zapisy: info@warstwy.eu oraz tel: 501 127 111
Rezerwacja miejsca następuje przez zgłoszenie mailowe. Aby zapisać się na warsztat napisz maila na: info@warstwy.eu, a w tytule koniecznie wpisz: Cykl 5x3h, w treści maila podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
KOSZT UDZIAŁU: 850 zł.
Ilość miejsc ograniczona (grupa ok. 8 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.
MIEJSCE WARSZTATÓW: STUDIO SLOW FITNESS, Warszawa, ul. Mińska 63
OBOWIĄZKOWY STRÓJ: legginsy/ treningowe spodnie, jak i przylegająca koszulka, oraz skarpety, najlepiej antypoślizgowe. I dobry humor 🙂

PROWADZĄCY:
Jolanta Czajka – certyfikowany instruktor metody CANTIENICA®- Program Power i Trening Dna Miednicy. Pasjonatka życia dla radości i zdrowia. ArtLifeDesigner.

Adam Wiśniewski – trener rozwoju osobistego Metodą Warstwy®
Integruje w jednym systemie podejście zachodnie (focusing, felt sense, psychologia, coaching) z technikami wschodnimi (joga, qigong).

DO ZOBACZENIA!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: