Dla kobiety

Obudzić swoją kobiecą siłę i piękno

Kształtowanie siły, która wspiera kobietę codziennie 
Ustawienie prawidłowej postawy, zaczynając od miednicy i aktywacji mięśni dna miednicy, trójwymiarowy ruch ze sprzężenia mięśni głębokich otwierają przed         kobietą nowe pokłady siły i komfortu życia na co dzień. Taki ruch z mięśni głębokich to lekkość i wdzięk. To profilaktyka i terapia ruchem. 

 Czas na nowy styl życia 
Systematyczny trening metodą CANTIENICA®, uwalnia ciało od napięć. Budzi w ciele dobre nawyki aktywności fizycznej, życia pełnego energii i dobrego samopoczucia. Jest podstawą do całościowego dbania o zdrowe, sprawne i piękne ciało.

Czy możliwy jest całościowy trening ciała, dający korzyści w wielu aspektach mojego ciała?

Systematyczny trening metodą CANTIENICA®, stosowanie zasad wyprostowanej postawy i dobrego ruchu w życiu codziennym, są gwarancjami całościowego dbania o zdrowe i sprawne ciało. Kształtują ciało i siłę z mięśni głębokich, budząc w ciele dobre nawyki aktywnego życia, pełnego energii i dobrego samopoczucia. Czas tylko zacząć! Czas na nowy styl życia! Równoległe korzyści to zapobieganie i usuwanie dolegliwości układu ruchowego, inkontynencji, zmiana doznań intymnych. A to wszystko ma swój początek w ustawieniu miednicy i aktywacji mięśni dna miednicy.  To niewątpliwie inteligentna forma fitnessu i optymalny trening dla każdego, w każdym wieku!

%d blogerów lubi to: